“Quentin Tarantino’nun onuncu ve son filminin senaryosu (savaş gemisi) hazır”

son filmi Quentin Tarantino vurulmak üzere ve “eleştirmenler” titremeye başlamalı. Evet, çünkü çağrılacak. movie eleştirmeni yazarının onuncu ve son filmi olacak. bir zamanlar hollywood’da. Hollywood’dan edinilen bilgilere göre Tarantino’nun senaryosu tamamlandı ve önümüzdeki günlerde çeşitli potansiyel yapımcılara sunulacak. Aslında Tarantino’nun arkasında sözleşmeyle bağlı olduğu bir yapım şirketi yok. hariç olmak üzere sony onu kim askere aldı bir zamanlar hollywood’da kendisi ile eski ve yeni filmin haklarının yirmi yıl sonra yönetmene devredileceği bir anlaşma imzaladığını bildirdi.

Özetle, kısa çizgiler İle ilgili movie eleştirmeni bir evrak çantasında beş katı kilitli. Stüdyo temsilcileri birbiri ardına Tarantino’nun menajerinin Beverly Hills stüdyosuna indiğini, sayfaları çevirdiğini ancak bir kopyasına sahip olmadığını görebilecek. 2015 yılında yazar sırtlanlar Aslında, senaryosunu yayan çevresinden talihsiz bir hain tarafından kandırıldı. nefretli sekiz. İçeriden birkaç kaynak, önümüzdeki birkaç hafta için okumalar iyi giderse, sonbaharda sete çıkmak için Tarantino için bir prodüksiyonun hızla bir araya getirileceğini bildiriyor.

İçinde Holywood MuhabiriHaberi tahmin edenler, belirtmek gerekir ki, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Christopher Waltz ve Samuel L.Jackson, diğerlerinin yanı sıra, yeni movie kervanına atlamak için her an hazır olabilir. Bu erkek listesinin önünde küçük bir engel olsa da. Çünkü bilgili kişiler, Movie Eleştirmeni’nin merkezinde Marsellus Wallace gibi sodomize edilecek veya Rezervuar Köpekleri’ndeki gibi yüzünü kestikten sonra üzerine benzin dökülecek bir movie eleştirmeninin olmayacağını savunuyorlar. Kahraman, ünlü New York Occasions eleştirmeni rolünde bir kadın, dolayısıyla bir aktris olacak. paulina kael2001’de 82 yaşında öldü. Amerikan eleştirisinin en sert, inatçı ve tartışmacı seslerinden biri. Ancak Kael’de, arkadaşı Warren Beatty’yi memnun etmek için 1970’lerin sonlarında Paramount için danışman olarak çalışan kısa bir görev aldı. Hatta bilgili kişiler, Tarantino’nun senaryosunun (yine) o yıllarda geçtiğini, sanki Kael’in prodüksiyon stüdyosu için gerçekleştirdiği aktiviteyle örtüştüğünü ileri sürüyorlar. Son olarak, Tarantino’nun 10 movie yönetmeyi ya da 60 yaşından önce emekli olmayı çok isteyeceğini defalarca ifade ettiğini hatırlayalım. İki Kill Invoice cildini tek movie olarak kabul edersek, Tarantino bugüne kadar dokuz movie çekti ve Mart sonunda 60 yaşına girecek.

önceki makale

Hollywood oyuncusu Lance Reddick, 60 yaşında hayatını kaybetti. John Wick destanında Charon’u canlandırdı.

sonraki makale

Sinemada hafta sonu: Emma Thompson, Mısır ataerkilliği ve çizgi movie Shazam hakkında konuşalım

Sonraki

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *