Müzik Karışımı: Eataly Lingotto ve Compagnia dei Caribbean, müzik ve kokteyller arasında bir yolculuğa çıkıyor

Müzik tarihinde, kokteyl partileri her zaman anlatmak, saymak ve tanışmak için bir an olmuştur: Müziğin anlamı aktif ve kapsayıcı bir topluluk yaratmaksa, iyi bir kokteyl partisinin rolü insanları bir araya getirmek ve onları harekete geçirmektir. .birbirimizi tanımak ve yaratmak. Böylece Music Mixology fikri doğdu: Compagnia dei Caribbean ve Eataly Torino Lingotto tarafından yaratıcılık ve kalite ile birbirine bağlı iki farklı dünyayı keşfetmek için Mart’tan Temmuz’a kadar düzenlenen beş etkinlik.

Her gece adanacak en çeşitli müzik türlerinden ilham alan kokteylleryapmak müzik tarihinde bir yolculuk yapın ve miksoloji evrenini keşfedin. Hikaye gazeteci ve yazar tarafından yönlendirilecektir. hamilton santiago ve her öğleden sonra kahraman olarak olacak Caribbean Firm Savunuculuk Müdürü Francesco Pirineo, ve müzik ve miksolojinin sırlarını birlikte keşfedeceğiniz, gecenin yıldız kokteylini tadacağınız özel bir konuk.

pazartesi başlar 27 Mart saygısız ve alışılmadık karakteri nedeniyle 20’li ve 30’lu yıllarda yasakçılık sırasında aşırıya kaçan caz tarzını çok anımsatan La Paloma ile. ile birlikte bunun hakkında konuştuk gigi giancursigitarist ve Perturbazione’nin kurucusu.

O 18 Nisan, Öte yandan, spot ışıklarındaki ikili Punk&Negroni olacak: bir içki ve devrim niteliğinde bir tür. İlk durumda, sesler daha gergin ve tehditkar hale gelir ve kıyafet değişikliğine yol açar. Negroni ise, maden suyu yerine cin kullanılması ve tarihin en popüler içeceklerinden birine hayat vermesi nedeniyle doğdu. Kont, gazeteci ve müzik eleştirmeni Carlos Bordone.

pazartesi devam ediyor 22 Mayıs Swing ve Martini ile: uzmanın eşliğinde Giaimelonge Şarkıcının kusursuz tarzının Martini’nin zarafetiyle nasıl mükemmel bir şekilde evlendiğini keşfedeceğiz. İLE 19 Haziran, işte Rock’n’roll ve Martinez. Beatles mı, Rolling Stones mu? Oasis mi Blur mu? Ama aynı zamanda: Dutch Genever ile Martinez mi yoksa English Outdated Tom ile mi? Bu tartışmada bize yol göstermesi için, gazeteci Mauricio Blato. atanması ile sona erer. 10 Temmuz: Rock’ın egzotik ritimlere ve okyanusun sıcak, dinlendirici atmosferine olan hayranlığı, bu da sörf rock alt türüne yol açar ve tam tiki stiliyle Daiquiri’nin tazeliğine hemen atıfta bulunur. müzik sayacı Federico Sacchi gecenin rehberi olacak.

27 Mart Pazartesi, 18:30 – 20:00 | Caz ve GüvercinGigi Giancursi ile

18 Nisan Salı, 18:30 – 20:00 | Punk ve NegroniCarlo Bordone ile

22 Mayıs Pazartesi, 18:30 – 20:00 | salıncak ve martiniGiaime Alonge ile birlikte

19 Haziran Pazartesi, 18:30 – 20:00 | Rock’n’roll ve MartinezMauricio Blatto ile

10 Temmuz Pazartesi, 18:30 – 20:00 | Sörf kayaları ve daiquirisFederico Sacchi ile

Her randevu, halka 18 € karşılığında sunulur: bilet, girişi ve bir kokteyli garanti eder.

www.torino.eataly.it adresinde önerilen rezervasyonlar

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *