mavi serviste iyi başlar – OA Sport

CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ

1-0 oyun günahkarı! Yabancı servisi kazanan Mavi, servise iyi başlar.

40-15 Maçın ilk ikinci topu ve dünyanın 2 numarası anında agresif, derin bir tepki ve galibiyet forehandiyle.

40-0 ACE, oyunun birincisi Sinner için merkezde.

30-0 İspanyolların tam tersi, yaptığı manevrada üst üste ikinci hata.

15-0 Sinner için oyunun ilk sayısı, merkez tarafından oynanan ilk driplingin ardından Alcaraz’ın sağdan şutuyla uzun bir hata.

İLK SET

00:01 İspanyol kurayı kazandı ve cevap vermeye karar verdi, bu yüzden Sinner maça servis atarak başlayacak. Isınma aşamaları sona eriyor, yakında ayrılıyoruz! Herkese mutlu tenis!

23:59 Carlos Alcaraz’ın ilan panosunda geçen yıl Miami ve Madrid’de kazandığı iki 1000 turnuvası var, ancak maçla ilgili sözlerinin de gösterdiği gibi, azulgrana ile mücadelesi onu yalnız bırakmıyor. Blues’un kariyerlerinin ikinci 1000 finalini kovaladığı İtalyan taraftarlar için kesinlikle kaçırılmayacak bir maç.

23:57 Bu öğleden sonra mavi rakibin seviyesi önceki turlara göre yükselecek, New York’ta zaten meşhur olan o maçın hatırası güçlü bir şekilde geri dönecek ve dünyadaki 13 numaranın hem fiziksel hem de fiziksel olarak hazırlanması gerekecek. İberyalıyı yenmek için mümkün olan en iyi performansı elde etmeye çalışmak.

23:55 İşte oyuncuların tanıtımları, ilk giren çok başarılı bir Jannik Sinner! Her ikisi de sahaya girişlerini yaptı; Şimdi çizin, ısıtın ve sonra başlayın!

23:54 ATP sıralamasında 2 numara, çekilişte seri başı 1 numara, ancak formunun zirvesinde görünüyor, aslında Indian Wells’teki ilk dört maçında set düşürmedi. Alcaraz, Hollandalı engel Griekspoor’u (7-6 6-3) aşmak için biraz daha mücadele etmeden önce sinsi Kokkinakis’i çifte 6-3 yenerek 16. turda doğrudan çıkışını yaptı; İberyalı oyuncu daha sonra 16. turda Draper’ın emekli olmasından faydalandı ve İngiliz 2-6 0-2 geride kaldı ve ardından Kanadalı Auger Aliassime’ı (6-4 6-4) yenerek ezici bir çeyrek last galibiyetini evine götürdü.

23:52 Golf arabası, Sinner ve Alcaraz’ı merkez istasyonun girişine götürür, ikisi büyük bir konsantrasyon içinde karşı karşıya gelir!

23:51 Carlos Alcaraz, 2023’ün şafağında.

23:49 Indian Wells’ten gelen mavi oyuncu, oyununun yapbozunun parçalarını yavaş yavaş bir araya getiriyor; bu, geçen yıl özenle bir araya getirmeye başladığı bir yapboz ve şimdi ilk meyvelerini ilk büyük zafer anıyla birlikte veriyor. bu daha yakın ve daha yakın görünüyor. Bu gece, Jannik’in ne kadar ilerlediğini görmek, bu yıl şimdiden büyük hayaller kurup kuramayacağımızı görmek için gerçekten önemli bir sınav.

23:47 2001 sınıfı şu ana kadar mükemmel bir performans sergiledi ve rakiplerinin oyun kalitesi her yükseldiğinde tenis seviyelerini yükseltti. Sinner ilk iki rauntta mücadele etti ve burada Alpine’den Gasquet ve Mannarino’yu bir set kabul etmeden yenmeyi başardı; Son 16 turunda Jannik, İsviçreli Wawrinka’yı 6-1 6-4 yenerek harika bir performans sergilerken, çeyrek finallerde İtalyan’ın kariyerinin en iyi versiyonlarından birini gördük ve şu anki şampiyon olan Amerikalı Taylor’ı mağlup ettik. Fritz (6-4 4-6 6-4).

23:45 Jannik Sinner kariyerinde ikinci kez bir Masters 1000’de yarı last oynayacak. Miami 2021’de Bautista Agut’a karşı kazandığı zaferden sonra, her zaman Amerikan topraklarında olacak ve bir İspanyol’a karşı sondan bir önceki turnuvanın taahhüdü olacak bu seviyeden.

23:42 Tenis bize, birbirleriyle karşılaştıklarında her zaman mükemmel bir oyun sergileyen iki oyuncu arasındaki mücadeleyi, tarihe damgasını vuracak bir rekabeti sunuyor.

23:40 Geleceğin tenisine damgasını vuracak ama şimdiden günümüzün bir klasiği sayılabilecek bir destanın ATP düzeyinde beşinci perdesi. Denge, blues için iki ve Asturian için bir o kadar zafere işaret ediyor; Alcaraz’ın İtalyanların bir maç puanı kaybetmesinin ardından beşinci sette galip geldiği yılın maçı olan 2022 ABD Açık’taki son ön izleme ile.

23:38 İyi akşamlar veya neredeyse iyi akşamlar OA Sport’un dostları, tenis tutkunları ve İtalyan taraftarlar için şimdiden göz açıp kapayıncaya kadar uyumak imkansız, yaklaşık yirmi dakika içinde Indiand Wells Masters 1000’in ikinci yarı finali, sezonun ilki başlayacak , fashionable tenisin yeni büyük rekabetinin beşinci kavşağı ile: Pecador-Alcaraz!

23:35 Daniil Medvedev, dünya 1 numarası seviyesinde oynamaya geri dönerek yılmaz yoluna devam ediyor. Rus oyuncu, ikinci sette bazı duygulara ve çok fazla riske rağmen, Amerikalı Tiafoe’yu sekizinci maç noktasında 7-5 7-6(4) yenerek yarınki finale katılmaya hak kazandı. Birkaç dakika içinde sahada ikinci yarı last oynanacak, mavi Jannik Sinner ve İspanyol Carlos Alcaraz’ın yüzlerini görecek, nihayet zaman geldi!

22:30 Rus Daniil Medvedev, Amerikalı Frances Tiafoe’ya karşı ilk seti 7-5 alarak, on birinci maçta rakibinin servisini aldı ve servis turlarında kırılmaya izin vermedi. Bu maçın sonunda Jannik Sinner’ımız ve dünya 2 numarası İspanyol Carlos Alcaraz’ın yer alacağı ikinci yarı finalin başlayacağını hatırlatırız.

21:15 İyi akşamlar OA Sport dostları, Sinner-Alcaraz zamanı yaklaşıyor. Yakın bir çift bayanlar finali, Kreijcikiva/Siniakova’nın Haddad Maia/Siegmund’u 6-1, 6-7, 10-7’lik setlerle mağlup etmesiyle az önce sona erdi. Birkaç dakika içinde erkekler kurasının ilk yarı finali başlayacak, burada Medvedev ve Tiafoe karşılaşacak, ardından mavi ve İspanyollar gelecek ve sonunda merakla beklenen bir maç için sahaya çıkacak!

7.00 Günaydın OA Sport dostları. Medvedev ile Tiafoe arasındaki ilk yarı last en erken saat 21:00’de başlayacak. Sıra Sinner-Alcaraz’a gelecek. Bu nedenle maçın saat 23:00 civarında, en geç gece yarısı başlaması bekleniyor. Açıkça Rusların ve Amerikalıların ne kadar zaman harcadıklarına bağlı olacaktır.

iyi akşamlar arkadaşlar OA Sport ve Indian Wells 2023’te Jannik Sinner ve Carlos Alcaraz arasındaki ATP Masters 1000 turnuvasının yarı finalinin CANLI CANLI’sına hoş geldiniz. Geleceğin tenisine damgasını vuracak ama şimdiden günümüzün bir klasiği sayılabilecek bir destanın ATP seviyesindeki beşinci perdesi. bütçe diyor blues için iki ve İspanyollar için bir o kadar zafer; İle’son önceki tarih ABD Açık 2022, Alcaraz’ın beşinci sette galip geldiği yılın maçı İtalyan bir maç puanı boşa harcadıktan sonra.

Jannik Sinner, kariyerinde ikinci kez bir Masters 1000’de yarı last oynayacak. Miami 2021’deki zaferden sonra Baptist Agut’a karşı Bu seviyedeki bir turnuvanın sondan bir önceki aşamasında taahhüt her zaman Amerikan topraklarında ve bir İspanyol’a karşı olacaktır.. 2001 sınıfı şimdiye kadar bir mükemmel saha, rakibinin oyun kalitesi her yükseldiğinde tenisinin seviyesini yükseltiyor. günahkar kavga etti ilk iki turdaancak nerede başardı KAZANMAK aykırı transalpin Setten vazgeçmeden Gasquet ve Mannarino; sarımsak sekizinci Jannik yıkarak harika bir performans ortaya koydu. 6-1 6-4 İsviçreli WawrinkaSırasında Çeyrek finalde kariyerinin en iyi versiyonlarından biri görüldü servis edilen İtalyan üç sette kazanmak savunan şampiyon, Amerikan Taylor Fritz (6-4 4-6 6-4). Indian Wells tezgahlarında mavi oyununun yapbozunun parçalarını yavaş yavaş bir araya getirerek, Bir bulmaca Geçen yıl dikkatlice inşa etmeye başladı ve şimdiden ilk meyvelerini vermeye başladığını, ilk büyük zafer anı daha da yaklaşıyor gibi görünüyor. Yarı finalde seviye tekrar yükselecek, New York’ta artık çok ünlü olan o oyunun anısı ezici bir çoğunlukla geri gelecek, ve 13 Numaralı dünyanın denemeye fiziksel ve zihinsel olarak hazır olması gerekecek en iyi performansı elde et olası Carlos Alcaraz’ı yenmek için.

carlos alcaraz hala pratik olarak bu 2023’ün ilk günlerinde. California Masters 1000’den önce sadece iki turnuva oynadıher iki seferde de gelen son her zaman bulmak Cameron Norrie, galibiyet ve mağlubiyet alıyor. ATP sıralamasında 2 numara çekilişin 1 numaralı seri başı halbuki oldukça iyi durumda görünüyorAslında Indian Wells’teki ilk dört maçında set yemedi. Alcaraz doğrudan giriş yaptı İkinci tur ile tasfiye çift ​​6-3 sinsi Kokkinakilerbiraz daha sıkı çalışmadan önce Hollandalı engel Griekspoor’u aşın (7-6 6-3); İberyalı o zaman Drape’in son 16 turunda emekli olmasından yararlandır İngilizler eve a getirmeden önce 2-6 0-2 gerideyken Kariyerinde ilk kez Kanadalı Auger Aliassime’ı yenerek ezici bir çeyrek last zaferi (6-4 6-4). Carlos Alcaraz’ın ilan tahtasında şimdiden iki 1000 turnuvası var, geçen yıl Miami ve Madrid’de kazandıancak oyuna yaklaşırken sözlerinin de gösterdiği üzere mavi ile mücadelesi onu yalnız bırakmıyor. Tenis bize, birbirleriyle karşılaştıklarında her zaman mükemmel bir oyun sergileyen iki oyuncu arasındaki mücadeleyi, tarihe damgasını vuracak bir rekabeti sunuyor.

OA Sport dimension şunları sunar: YAŞA YAŞA Indian Wells’te gerçekleşen sezonun ilk Masters 1000’inin merakla beklenen yarı finali Jannik Sinner-Carlos Alcaraz. Blues’un kariyerlerinin ikinci 1000 finalini kovaladığı İtalyan taraftarlar için kesinlikle kaçırılmayacak bir maç. Sinner-Alcaraz günün ikinci yarı finali olacak, üçüncü maç İtalya saatiyle 19:00’da Stadyum 1’de başlayacak. Maviler ve İspanyollar, erkekler yarı finalinin sonunda sahaya çıkacak. Medvedev ve Tiafoe, Çift bayanlar finalinin ardından başlayacak olan 21.00’den önce değil İtalyanca (13 yerel). Maç TV’de Sky Sport Tennis’de izlenebilecek, Sky Go ve ŞİMDİ yayınlanacak, herkese iyi eğlenceler ve iyi tenisler!

Fotoğraf: “LaPresse”

OA Sport hakkında bugünün tüm haberlerini okuyun

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *