Matteo Spagnolo, ufukta yeni NBA sirenleri mi var? – OA Sporları

2022-2023 basketbol Serie A’nın son gününde Matteo Spagnolo, Trento’sunun Brescia’ya karşı kazandığı 23 sayılık galibiyetin ardından Basketbolunun kalitesi hakkında kesin bir şekilde konuşmak için geri döndü.

2003 Sınıfı İçin Ufukta Yeni NBA Sirenleri, 2022 yazında Taslakta Minnesota tarafından 50 yaşında seçildiğini, ancak okyanusun ötesinde kalacak bir anlaşma bulamadığını?

Actual Madrid’in sahibi olduğu ancak bugün Dolomiti Energia Trentino’ya kiralanan oyuncu, şu yorumda bulundu: “Hedef olarak görüyorumCorriere del Trentino’ya kabul edildiher gün yaptığım fedakarlıklarla paçayı sıyırmaya çalışacağım bir tatmin.”

Daha sonra belirterek: Ancak dediğim gibi, şu anda bunu düşünmüyorum. Trento ile ne yapmam gerektiği ve ne yapacağım hakkında kafa burada. Sezonun sonunu da düşünmelisiniz çünkü hala tehlikede olan çok şey var.”

Matteo Spagnolo daha sonra söylentileri “reddeterek” durumu açıklığa kavuşturdu. Önümüzdeki aylarda, performansı olası bir seçim için belirleyici olacak ama hepsi bu kadar değil.

1 kredi

OA Sport hakkında bugünün tüm haberlerini okuyun

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *