Jessica Chastain, Misha Inexperienced’in yeni Netflix filminde rol alacak

Jessica Chastain, Misha Inexperienced’in Netflix için yöneteceği bir sonraki filmin yeni yıldızı. Konu, oyuncu kadrosu ve çıkış tarihi hakkında bildiğimiz her şeyi gelin birlikte öğrenelim.

jessica chastain tarafından yönetilen bir sonraki filmde oynayacak. misha yeşiliChris Hicks’in kısa öyküsünden uyarlanan ve yapımcılığını üstlenen Netflix. Ortaya çıktı son tarihler: akış devinin hikayeyi satın almak için altı rakamlı bir anlaşmayı kapattığını ve onu elde etmek için rekabetin özellikle zorlu olduğunu bildirdi.

Jessica Chastain, Misha Inexperienced’in Yeni Filminde Rol Alacak

son tarihler aslında, son saatlerde en fazla 5 teklif sahibinin hikayeyi kazanmaya çalıştığını, ancak kazanan olduklarını bildirdi. Netflix VE Warner Bros.daha sonra yol verdi, çünkü Yeşil filmin bir yayın platformu tarafından yapılmasını talep etmişti. Tüm bu ilgiyi uyandıran öykü kısa öyküdür (ancak 22 sayfadır), adı Ben yalnız değilim Chris Hicks tarafından yazılmış ve halüsinasyonlu yaratıklar görmesine neden olan çok şiddetli migren nedeniyle hayatı alt üst olan bir genç anne olan bir kadından bahsediyor. Bilim kurgu kisvesinin ardında bir annenin kızını sadece kendisinin görebileceği bir tehlikeden koruma arzusu yatar.

jessica chastain başrol için seçildi ve şirketi Freckle Image aracılığıyla yönetmenle birlikte filmin yapımcılarından biri olacak. Yeşil ve Kelly Carmichael. Diğer yapımcılar arasında Style Movies’ten Simon Kinberg ve Audrey Chon, Bread & Circuses Leisure’tan Craig Flores, Scott Glassgold ve Peter Katz yer alıyor. Bu, Kinberg ile ikinci iş birliğidir. jessica chastainThe Martian, X-Males: Darkish Phoenix ve 355’te çalıştı. Ben yalnız değilim kinberg dedi ki:

“Misha’nın çalışmalarının büyük bir hayranıyım, bu yüzden bu hikaye bana gönderildiğinde ve onun işin içinde olduğunu duyduğumda çıldırdım. Misha’nın vizyonu şimdiye kadar sahip olduğum hiçbir şeye benzemiyor. Jessica onu daha da rüya gibi yapıyor.”

Şu anda, henüz erken aşamalarda olduğu için başka bir oyuncu kadrosu veya proje için olası bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *