“İyi bir sonuç, Poggio’nun tepesinde bir hata yaptım” – OA Sport

Bu yabancılar arasında Milan-San Remo, Mads Pedersen en çok beklenen sürücülerden biriydi. Trek-Segafredo’dan Danimarkalı, Fontainebleau’daki başarı ile Paris-Good’de kalan mükemmel duygulardan geldi. Bunun yerine, şutu sürdüremedi. Tadej Pogacar (BAE Group Emirates) Poggio’nun sonunda, sonra altıncı sıraya razı olmak zorunda.

Ekip etkileyici bir iş çıkardı. – 2019 dünya şampiyonu diyor – Herkes 0 kilometreden itibaren harika bir iş çıkarmak için her şeyini verdi. Altıncıdan daha iyisini yapamadığım için üzgünüm ama çabalarınız için gerçekten teşekkür etmek istiyorum.“.

Pedersen daha sonra neyin yanlış gittiğini açıklıyor: “Poggio’da sağa doğru genişlemem ve yokuş yukarı biraz koşmam gerekirken sola giderek küçük bir hata yaptım ama zirve beklediğimden daha rüzgarlıydı. Başladıklarında dördüncü sıradaydım ama onları takip edemedim. Bence Stuyven ve ben bu yarışların sonu için yaratıldığımızı gösterdik, bu klasik sezonun başlaması için iyi bir işaret.“.

Poggio’nun sonunda – Pedersen ekibinin resmi net sitesinde devam ediyor – dördü de vurulamayacak kadar uzaktaydı. O aşamada birlikte olamadığımız için bana ve Jasper’a yazık, podyuma yaklaşabilirdik ama öyle oldu. Yine de iyi bir sonuç.“.

Fotoğraf: “Valerio Origo”

OA Sport hakkında bugünün tüm haberlerini okuyun

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *