Gizli Savaşlar, Marvel Studios filmi ikiye ayırmaya mı karar verdi? [RUMOR]

O 1 inci Olabilmek 2026 sinemalarda vizyona girecek Yenilmezler: Gizli Savaşlarepik last geçişinin ikinci kısmı çoklu evren destanı hangi tarafından yazılacak michael waldron (baş yazarı Loki ve senarist Deliliğin çoklu evreninde garip doktor).

Son zamanlarda, çeşitlilik filmi şöyle tanımlıyor:Avengers: Endgame ile aynı seviyede bir olay filmi olan Multiverse Saga’nın destansı sonu“, böylece açıkladığımı Müthiş çalışmalar bu movie için iddialı planlarından başka bir şeyleri yok. Çeşitli rivayetlere göre, Yenilmezler: Gizli Savaşlar çizgi romanlarına dayanan farklı serilerden çok sayıda karakter içerecektir. fikir evibunlar arasında Hugo jackman Rolünde Obur (aynı zamanda yeniden oynayacağı bir rol Deadpool 3), Toby Maguire VE andrew garfield versiyonları gibi Örümcek Adam.

Son haftalarda, internette Marvel Studios’un çalıştığına dair bazı söylentiler ortaya çıktı. filmi iki kısma ayırma olasılığını düşünüyor olacaklardı.

Aynı söylentiler, genel olarak çok güvenilir bir kaynak olan ve ilgili bir Tweet yazan The Cosmic Circus üyesi Alex Perez tarafından yeniden başlatıldı “yaklaşan Gizli Savaşlar filmlerine“. Bir kullanıcı daha sonra “neden çoğul kullandınız?” diye sordu ve ihbarcı, The Workplace’in bir GIF’iyle şaka yaparak bunun bir hata olmadığını açıkladı.

şu an için tabii Bu sadece doğrulanmamış bir söylenti ve sizi yeni güncellemeleri beklerken dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Selection kısa bir süre önce filmi “Multiverse Saga’nın destansı sonu” olarak tanımladı. Yenilmezler Oyunsonu“. açıklıyorum yani ben Müthiş çalışmalar Bu movie için iddialı planlardan başka bir şey yok. çoklu evren kaçınılmaz olarak geniş bir alan bulacaksınız.

İlk söylentilere göre, Yenilmezler: Gizli Savaşlar çizgi romanlara dayanan farklı serilerden çok sayıda karakter içerecek Müthişbunlar arasında Hugo jackman Rolünde Obur (aynı zamanda yeniden oynayacağı bir rol Deadpool 3), herhangi biri Toby Maguire Ve andrew garfield versiyonları gibi Örümcek Adamherhangi biri patrick stewart gibi Profesör X.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *